Sany 11025 Truck-mounted Concrete Pump
Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: SANY
Model Number: SY5143THBF
2022 Sany 11025 Truck-mounted Concrete Pump
Place of Origin: China
Brand Name: SANY
Model Number: SY5143THBF
| Brand name | SANY |
| Pump model | SY5143THBE |
| Pump year | 2020 |
| Boom sections | 2 SECTIONS RZ FOLD |
| Max Concrete Output | 118m3/h |
| Concrete Press. | 25MPa |
| Dimension(L*W*H) | 9240*2500*3100mm |
| Total Weight | 14300kg |
2022 Sany 11025 Truck-mounted Concrete Pump Specification
| Brand name | SANY |
| Pump model | SY5143THBE |
| Pump year | 2020 |
| Boom sections | 2 SECTIONS RZ FOLD |
| Max Concrete Output | 118m3/h |
| Concrete Press. | 25MPa |
| Dimension(L*W*H) | 9240*2500*3100mm |
| Total Weight | 14300kg |

We are a professional supplier of used concrete pump trucks, offering Zoomlion, SANY, Putzmeister, and Schwingequipment with strict quality inspection and competitive export prices.
If you are looking for a good used concrete pump truck for sale, contact us today for latest price, videos, and shipping details.